Antenna ISM/LoRA BarracudaX OMB.915.K11F21 915MHz Omnidirectional Outdoor Wall/Pole Mount N-Type(F)
Technical Specification for Antenna ISM/LoRA BarracudaX OMB.915.K11F21 915MHz Omnidirectional Outdoor Wall/Pole Mount |N-Type(F)
| Antenna Type | ISM/LoRA |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | 85°C |
| Mounting Style | Solder |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Antenna Connector Type | None |
| Cable Type | None |
| Connector B Body Style | Straight |
| Polarity | Vertical |
| Frequency Range | 902MHz To 928MHz |
| Connector B Polarity | Normal |
| Packaging | Tube|Carbon |
| VSWR | 2:1 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | 11,7 |
| Length (mm) | 50 |
| Width (mm) | 50 |
| Height (mm) | 3155 |
| Weight (g) | 7000 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.