Antenna ISM/LoRA Barracuda OMB.915.B03F21 902-915MHz Omnidirectional Outdoor Wall/Pole Mount N-Type(F)
Technical Specification for Antenna ISM/LoRA Barracuda OMB.915.B03F21 902-915MHz Omnidirectional Outdoor Wall/Pole Mount |N-Type(F)
| Antenna Type | ISM/LoRA |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | 85°C |
| Mounting Style | Wall/Pole |
| Termination Style | Connector |
| Antenna Connector Type | None |
| Cable Type | None |
| Connector B Body Style | Straight |
| Polarity | Vertical |
| Frequency Range | 902MHz To 928MHz |
| Connector B Polarity | Normal |
| Packaging | Tube|Carbon |
| VSWR | 1.5:1 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | 3,5 |
| Length (mm) | 26 |
| Width (mm) | 26 |
| Height (mm) | 320 |
| Weight (g) | 280 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.