Antenna Cellular iDAS.C.001 699-960/1710-2700/3400-4000MHz Ceiling Mount Omnidirectional MIMO
Technical Specification for Antenna Cellular iDAS.C.001 699-960/1710-2700/3400-4000MHz Ceiling Mount Omnidirectional MIMO
| Antenna Type | Cellular |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | 55°C |
| Mounting Style | Solder |
| Termination Style | Connector |
| Antenna Connector Type | MMCX-RA |
| Cable Type | 1.13 Coax |
| Connector B Body Style | Straight |
| Polarity | Linear |
| Frequency Range | 699MHz To 3800MHz |
| Connector B Polarity | Normal |
| Packaging | PE Bag|Carton |
| VSWR | <2 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | 5,1 |
| Length (mm) | 218 |
| Width (mm) | 218 |
| Height (mm) | 38,23 |
| Weight (g) | 500 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.