Antenna C-V2X Barracuda OMB.5900 10dBi 5.9GHz C-V2X Omnidirectional Outdoor Wall/Pole Mount N-Type(F)
Technical Specification for Antenna C-V2X Barracuda OMB.5900 10dBi 5.9GHz C-V2X Omnidirectional Outdoor Wall/Pole Mount |N-Type(F)
| Antenna Type | C-V2X |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | 85°C |
| Mounting Style | Solder |
| Termination Style | Connector |
| Antenna Connector Type | IPEX MHFHT |
| Cable Type | 1.37 Coax |
| Connector B Body Style | Straight |
| Polarity | Vertical |
| Frequency Range | 5850MHz To 5925MHz |
| Connector B Polarity | Normal |
| Packaging | Tube|Carbon |
| VSWR | 1,3 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | 10,2 |
| Length (mm) | 24 |
| Width (mm) | 24 |
| Height (mm) | 550 |
| Weight (g) | 245 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.