Antenna WiFi/Bluetooth GW.48 2.4/5.8GHz Terminal Mount Dipole RP-SMA(M)
Technical Specification for Antenna WiFi/Bluetooth GW.48 2.4/5.8GHz Terminal Mount Dipole |RP-SMA(M)
| Antenna Type | WiFi/Bluetooth |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | 85°C |
| Mounting Style | Adhesive |
| Termination Style | Connector |
| Antenna Connector Type | IPEX MHFHT |
| Cable Type | 1.37 Coax |
| Connector B Body Style | None |
| Polarity | Linear |
| Frequency Range | 2400MHz To 5850MHz |
| Connector B Polarity | None |
| Packaging | PE Bag|Carton |
| VSWR | <2 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | 3,42 |
| Length (mm) | 9,6 |
| Width (mm) | 9,6 |
| Height (mm) | 89,5 |
| Weight (g) | 9,5 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.