Antenna WiFi/Bluetooth 2.4/5.8GHz Terminal mount MonopoleHinged FAKRA Code I Beige SMB(F)
Technical Specification for Antenna WiFi/Bluetooth 2.4/5.8GHz Terminal mount MonopoleHinged FAKRA Code I Beige SMB(F)
| Antenna Type | WiFi/Bluetooth |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | 85°C |
| Mounting Style | Adhesive |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Antenna Connector Type | Solder Pad |
| Cable Type | None |
| Connector B Body Style | Straight |
| Polarity | Linear |
| Frequency Range | 2400MHz To 7125MHz |
| Connector B Polarity | Normal |
| Packaging | PE Bag|Carton |
| VSWR | <2 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | 2,64 |
| Length (mm) | 5 |
| Width (mm) | 5 |
| Height (mm) | 69,6 |
| Weight (g) | 8 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.