Antenna ISM/LoRA Roadmarker RI.08.A.0121 862-870MHz Adhesive Mount SMA(F) Direct Mount
Technical Specification for Antenna ISM/LoRA Roadmarker RI.08.A.0121 862-870MHz Adhesive Mount |SMA(F) Direct Mount
| Antenna Type | ISM/LoRA |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | 85°C |
| Mounting Style | Permanent |
| Termination Style | Connector |
| Antenna Connector Type | SMA |
| Cable Type | RG-174 |
| Connector B Body Style | Straight |
| Polarity | Linear |
| Frequency Range | 862MHz To 870MHz |
| Connector B Polarity | Normal |
| Packaging | Carton |
| VSWR | 1,2 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | 3,9 |
| Length (mm) | 101,6 |
| Width (mm) | 101,6 |
| Height (mm) | 19,05 |
| Weight (g) | 150 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.