Antenna ISM/LoRA ISA.05 915MHz 5.12dBi ISM Band Adhesive 300mm Ø1.37mmI-PEX MHF®IU.FL
Technical Specification for Antenna ISM/LoRA ISA.05 915MHz 5.12dBi ISM Band Adhesive |300mm Ø1.37mm|I-PEX MHF®IU.FL
| Antenna Type | ISM/LoRA |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | 85°C |
| Mounting Style | Solder |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Antenna Connector Type | None |
| Cable Type | None |
| Connector B Body Style | Straight |
| Polarity | Linear |
| Frequency Range | 902MHz To 928MHz |
| Connector B Polarity | Normal |
| Packaging | Tray|Carton |
| VSWR | 5,9 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | 5,12 |
| Length (mm) | 80 |
| Width (mm) | 50,5 |
| Height (mm) | 11 |
| Weight (g) | 32 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.