Antenna GNSS TS.07.0113 GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou Terminal Hinged SMA(M)
Technical Specification for Antenna GNSS TS.07.0113 GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou Terminal |Hinged SMA(M)
| Antenna Type | GNSS |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | 85°C |
| Mounting Style | Adhesive |
| Termination Style | Connector |
| Antenna Connector Type | MMCX-RA |
| Cable Type | 1.37 Coax |
| Connector B Body Style | None |
| Polarity | Linear |
| Frequency Range | 1561MHz To 1602MHz |
| Connector B Polarity | None |
| Packaging | PE Bag|Carton |
| VSWR | 1.5:1 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | 4 |
| Length (mm) | 10 |
| Width (mm) | 10 |
| Height (mm) | 72 |
| Weight (g) | 6 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.