Antenna GNSS MagmaX AA.200 Multiband GNSS Magnetic Mount 1500mm RG174SMA(M)
Technical Specification for Antenna GNSS MagmaX AA.200 Multiband GNSS Magnetic Mount |1500mm RG174|SMA(M)
| Antenna Type | GNSS |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | 85°C |
| Mounting Style | Permanent |
| Termination Style | Connector |
| Antenna Connector Type | SMA |
| Cable Type | CFD/LMR/TGC-200 |
| Connector B Body Style | None |
| Polarity | RHCP |
| Frequency Range | 1176.45MHz To 1602MHz |
| Connector B Polarity | None |
| Packaging | PE Bag|Carton |
| VSWR | 2:1 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | 2,1 |
| Length (mm) | 63,19 |
| Width (mm) | 67,19 |
| Height (mm) | 26,5 |
| Weight (g) | 160 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.