Antenna GNSS Hercules A.41 GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou Permanent Mount 3000mm RG174SMA(M)
Technical Specification for Antenna GNSS Hercules A.41 GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou Permanent Mount |3000mm RG174|SMA(M)
| Antenna Type | GNSS |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | 85°C |
| Mounting Style | Permanent |
| Termination Style | Connector |
| Antenna Connector Type | SMA |
| Cable Type | RG-174 |
| Connector B Body Style | None |
| Polarity | RHCP |
| Frequency Range | 1561MHz To 1602MHz |
| Connector B Polarity | None |
| Packaging | PE Bag|Carton |
| VSWR | 2 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | -2,5 |
| Length (mm) | 47,8 |
| Width (mm) | 47,8 |
| Height (mm) | 28,5 |
| Weight (g) | 157 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.