Antenna Cellular TG.55 With FAKRA Code D
Technical Specification for Antenna Cellular TG.55 With FAKRA Code D
| Antenna Type | Cellular |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | 85°C |
| Mounting Style | Connector |
| Termination Style | Connector |
| Antenna Connector Type | RP-SMA |
| Cable Type | None |
| Connector B Body Style | Straight |
| Polarity | Linear |
| Frequency Range | 600MHz To 6000MHz |
| Connector B Polarity | Normal |
| Packaging | PE Bag|Carton |
| VSWR | <2.1 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | 1,51 |
| Length (mm) | 23,88 |
| Width (mm) | 7,4 |
| Height (mm) | 131 |
| Weight (g) | 24,3 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.