Antenna Cellular 600~8000MHz 7dBi Omniwith N Type Female
Technical Specification for Antenna Cellular 600~8000MHz 7dBi Omniwith N Type Female
| Antenna Type | Cellular |
|---|---|
| Impedance | 50 |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | 85°C |
| Mounting Style | Solder |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Antenna Connector Type | None |
| Cable Type | None |
| Connector B Body Style | Straight |
| Polarity | Linear |
| Frequency Range | 617MHz To 7125MHz |
| Connector B Polarity | Normal |
| Packaging | Tube|Carbon |
| VSWR | 1,3 |
| RoHS | 1 |
| Gain(dBi) | 4,1 |
| Length (mm) | 28 |
| Width (mm) | 28 |
| Height (mm) | 300 |
| Weight (g) | 300 |
Richiedi un preventivo
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.
Compila il modulo qui sotto per ricevere un preventivo gratuito.